Школа – це наш другий дім!
В ньому – кожна днина,
Весело нам в домі тім
Ми ж – одна родина!

Характеристика класу

  Наше ім’я “Сьомий”

  Дата народження 01. 09. 2022 р.

  Місце народження Попельниківський ліцей

  Кількість учнів – 24 обдарованих дітей: 14 мужніх, розумних, спортивних хлопчиків та 10 ніжних, красивих та творчих дівчаток.

  Основне правило – “Максимум старань, мінімум ліні, все це допоможе бути на вершині”.

Ткачук Вікторія Василівна –
молодий класний керівник,
толерантний і креативний педагог

  Педагогічне кредо: “З любовю до дітей, з добротою до людей, з повагою до суспільства”.

  Соціальний педагог І кваліфікаційної категорії, має загальний педагогічний стаж 12 років.

Девіз нашого класу:

Ми розумні і вродливі,

Ми спортивні, ми кмітливі,

Ми веселий, дружній клас,

Полюбіть такими нас!

Виховні заходи

Екскурсії та навчальна практика

Мальовничі Карпати – це гірське кришталево-чисте повітря, неймовірні краєвиди та справжній релакс для душі. Безмежні поляни пахучих квітів на фоні неймовірно глибокого та чистого неба. Суворі кам’яні скали гармонійно дивляться на фоні дрімучих смарагдових лісів. В далині виблискує звивиста стрічка гірської річечки. І найбільшою окрасою Карпат є найбільший гірськолижний курорт України – Буковель! Тут можна відпочити не тільки зимою, а й влітку. Тому учні 5 – го класу у перші літні дні вирушили сюди на екскурсію, щоб насолодитися красою мальовничих гір та удосталь надихатися свіжим гірським повітрям.

Дорогою до Буковелю п’ятикласники відвідали незвичайну архітектурну споруду – Перевернуту Хату в селі Поляниця, яка стала першим в Україні архітектурним дивом. Унікальністю будинку є те, що як ззовні, так і з середини там все догори дригом. Перевернутий будинок є чи не найпопулярнішим місцем серед туристів.

А ще у селі Поляниця, оселилися динозаври, які вразили наших учнів своїм дуже реалістичним виглядом. Найрізноманітніші види динозаврів оселилися в карпатському лісі просто неба. Вони різних розмірів і різних забарвлень, рухаються та видають різні звуки. Цікаво було спостерігати як дітки з захопленням розглядали кожного експоната.

По дорозі додому наших п’ятикласників ще гостинно прийняв готельно-ресторанний комплекс “Верховель”, який вразив смачною кухнею, дешевими цінами та чудовим панорамним видом на Чорногорський хребет.

Ось такою цікавою, пізнавальною і захопливою була мандрівка у наших п’ятикласників!