Методоб’єднання вчителів початкових класів

“Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості.”  В. О. Сухомлинський

Ніна Романівна
Федюк

Вчитель початкових класів

Мирослава Іванівна Мороз

Вчитель початкових класів

Наталія Василівна Виноградова

Вчитель початкових класів, голова методоб’єднання

Галина Василівна Шиндро

Вчитель початкових класів

Методоб’єднання вчителів природничо-математичного циклу

“Природничі науки допомагають людині проникати в дію тих законів, пізнання яких показує, як цікаві навіть незначні явища природи”.       Майкл Фарадей

Світлана Василівна Сеник

Голова методоб’єднання, вчитель біології

Галина Ярославівна Романик

Вчитель географії

Ярослава Романівна Чурак

Вчитель хімії

Ніна Романівна Федюк

Вчитель основ здоров’я

Оксана Іванівна Романик

Вчитель математики і фізики

Галина Дмитрівна Захарія

Вчитель математики, фізики та інформатики

Мирослав Мирославович Шиньковський

Вчитель фізичного виховання

Методоб’єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу

“Мова – це всі глибинні пласти духовного життя народу, його історична пам’ять, найцінніше надбання віків.”      Олесь Гончар  

Світлана Мирославівна Кондрук

Голова методоб’єднання, вчитель української мови та літератури

Галина Іванівна Шепетюк

Вчитель української мови та літератури

Ганна Василівна Маковійчук

Вчитель основ християнської етики

Лідія Миколаївна Шулепа

Вчитель історії та зарубіжної літератури

Ярослава Миколаївна Маковійчук

Вчитель історії та зарубіжної літератури

Галина Василівна Семовінчик

Вчитель іноземної мови

Василь Іванович Коземчук

Вчитель іноземної мови

Методоб’єднання класних керівників, вчителів трудового навчання та художньо-естетичного циклу

“Заповітна мрія кожного мислячого педагога – щоб серце вихованця було чутливим до кожного слова вихователя, щоб дитяча душа відгукнулась, мов ніжна струна, на тонку музику його душі”.         В. О. Сухомлинський

Галина Ярославівна Романик

Голова методоб’єднання, заступник з виховної роботи 

Олег Васильович Жабчик

Вчитель музичного мистецтва

Валерій Романович Карп’юк

Вчитель трудового навчання та образотворчого мистецтва

Світлана Степанівна Гой

Педагог-організатор

Мирослава Іванівна Мороз

Класний керівник 2 класу

Наталія Василівна Виноградова

Класний керівник 3 класу

Галина Василівна Шиндро

Класний керівник 4 класу

Ніна Романівна
Федюк

Класний керівник 1 класу

Вікторія Василівна Ткачук

Класний керівник 6 класу, соціальний педагог

Світлана Василівна Сеник

Класний керівник 7 класу, педагог-організатор

Лідія Миколаївна Шулепа

Класний керівник 8 класу

Галина Дмитрівна Захарія

Класний керівник 9 класу

Галина Іванівна Шепетюк

Класний керівник 10 класу

Галина Василівна Семовінчик

Класний керівник 11 класу

Євгенія Іванівна Чернявська

Класний керівник 5 класу, практичний психолог

Наші екскурсії та поїздки

Незабутня поїздка до Львова
17.06.2021 р.


Львів – прекрасне старовинне місто з багатовіковою цікавою історією, красивою архітектурою, із власною душею, завжди шумне і гамірне. Вимощені бруківкою вузенькі вулички, старовинні фасади будинків, численні музеї та театри, найсмачніша львівська кава – усе це робить місто унікальним, багатогранним і цікавим для кожного туриста.

Тому наш педагогічний колектив не оминув своєю увагою це чудове місто. Наша цікава екскурсія розпочалася із історико-культурного музея-заповідника «Личаківський цвинтар». Це елітний європейський некрополь – останнє пристановище відомих і не дуже відомих, багатих і не аж таких багатих діячів культури, мистецтва, науки, управління тощо. Тут ми відвідали могили видатних Івана Франка, Соломії Крушельницької, Миколи Колесси, Володимира Івасюка, Ігора Білозіра та нашого земляка – відомого фотографа Василя Пилип’юка.

Далі ми мали можливість відвідати один з найкрасивіших архітектурних ансамблів міста, перлину українського бароко – собор Святого Юра. Головна святиня Української греко-католицької церкви, де довгий час розташовувалася резиденція митрополитів УГКЦ. Місце, з яким пов’язані імена Андрея Шептицького (Греко-Католицька церква), Вольфганга Моцарта (реквієм), Юрія Кульчицького (кава). Тут ми душевно помолились і в піднесеному настрої рушили далі.

В самісінькому центрі Львова, на площі Ринок ми відвідали відому Копальню кави. Місце, де влаштували шахту, з якої видобувають каву. Ми мали можливість спуститись в підземелля і побачити як шахтарі вантажать кавові зерна і відправляють на поверхню, де їх обсмажують і перемелюють. Також тут ми одразу посмакувати філіжанкою запашної львівської кави.

Екскурсію до Львова, неможливо уявити без відвідин Львівської майстерні шоколаду, якою славиться місто лева. На першому поверсі, за склом, ми спостерігали за процесом виробництва шоколаду. Ну і звичайно, не втрималися, щоб не придбати і не поласувати шоколадними виробами ручної роботи зі справжнього бельгійського шоколаду. Кожна цукерка і фігурка виліплені дбайливими руками майстрів. Всього асортимент цукерок налічує 42 види, з них 16 видів трюфелів з різноманітними смаками від класичних до фруктових, цукерки з марципаном, кремові начинки та горішки в шоколаді.

Також ми не могли оминути заклад, який оформлений в стилі польової криївки УПА і знаходиться в підвалі одного з будинків на площі Ринок. Кухня — українська, польова. Страви подають у військовому посуді. Для того, щоб потрапити до закладу, потрібно знати патріотичне гасло-пароль “Слава Україні — Героям слава”.

Наша культурна програма продовжилась у Львівському оперному театрі, який названий на честь знаменитої української оперної співачки Соломії Крушельницької. Величній споруді понад 120 років. Стилістично вона належить до неоренесансу та необароко, присутні також елементи модерну. В театрі ми із захопленням переглянули феєрію на 2 дії (фольк-опера-балет) «Коли цвіте папороть» сучасного українського композитора Євгена Станковича. Це вражаючий спектакль, що поєднує енергетичну музику, хорове виконавство, народні традиції обрядовості і сучасну хореографію. Доповнює враження – яскраве дійство з використанням 3D-технологій.

Ввечері ми відвідали Високий Замок, місце, куди всім неодмінно хочеться піднятися. Місце, з котрого відкривається захопливий краєвид на Львів. В княжі часи, коли ще і гадки не було про штучний насип, де зараз майорить синьо-жовтий прапор, тут красувався неприступний Замок Князя Данила і Лева, а тепер залишились руїни, що ваблять туристів.

Задоволені, сповнені незабутніх вражень і трішки втомлені ми попрощалися з гостинним Львовом. Але зрозуміли, що ми сюди ще обов’язково повернемося, щоб відкрити Львів з іншого, незвіданого боку.