Онлайн школа з програмування

  Директорат дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Міністерства освіти і науки України інформує, що Громадська організація «Фундація розвитку інновацій» продовжує реалізацію проєкту з організації літньої безкоштовної онлайн школи з основ програмування мовою Java, заняття в якій розпочнуться 14-го червня 2022. Метою створення літньої онлайн школи з основ програмування є ознайомлення та якомога більш раннє залучення школярів, починаючи з 5 класу, до реальної розробки програмного забезпечення засобами сучасного програмування, що в подальшому може стати для старшокласників основою для отримання престижної професії. Особливо корисним навчання в школі може бути для випускників. Також до навчання запрошуються учителі, які зможуть  використати набуті знання у освітньому процесі. Навчання в школі провадитиметься згідно двох навчальних програм, розрахованих для учнів 5-7-х та 8-11-х класів відповідно. Навчальна програма онлайн школи базується на змістовій частині комплекту відеоматеріалів «Програмування на Java», що має гриф «Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах». Детальну інформацію про онлайн школу розміщено на веб-сайті: https://school.idf.ua/.

 З повагою, Генеральний директор О. В. Єресько.

Всеукраїнський проєкт з профорієнтації та побудови кар’єри “Обери професію своєї мрії”

  З метою сприяння учням старших класів закладів загальної середньої освіти свідомо обрати професію своєї мрії, стати успішними у житті та реалізувати себе в Україні  «Інститут модернізації змісту освіти» продовжує реалізацію Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії».

 Інструкція користування порталом Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії»:

 

1. Зайдіть на портал Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії»    www.hryoutest.in.ua  (далі – Портал) та пройдіть просту та швидку реєстрацію.

2. Пройдіть профорієнтаційне тестування: кнопка «Розпочати тестування».

3. Отримайте результат тестування , який буде відправлений на електронну пошту, вказану при реєстрації.

4. Замовте он-лайн консультацію у кар’єрного консультанта  (кнопка «Замовити консультацію» на Порталі). Вкажіть свої дані, оберіть зручні дату та час консультації та залиште номер телефону, на якій Вам зателефонує консультант у обрану Вами дату та час. Після замовлення консультації, на поштову адресу, вказану при реєстрації, прийде повідомлення про підтвердження дати та часу консультування.

5. Отримайте результат консультування  (після завершення консультації, її результат буде записаний у Особистому Кабінеті на Порталі). 

6. Продивіться та пройдіть цікаві та корисні відео-ролики та мультимедійні онлайн-курси у форматі SCORM, щодо можливостей працевлаштування, особливостей психологічних типів підлітків тощо  (кнопка на Порталі «Навчання»).

7. Продивіться онлайн екскурсії , щоб побачити на власні очі, які умови наразі вже створені в українських підприємствах та організаціях (кнопка на Порталі «Навчання»). 

8. Ознайомтесь з найзатребуванішими професіями на ринку праці в Україні: умови праці, зарплати, вакансії, перспективи, цікаві факти, якими навичками треба володіти тощо (для цього на Порталі натисніть кнопку «Професії»). 

Всі вищезазначені послуги – безкоштовні та розташовані на єдиному онлайн-ресурсі: www.hryoutest.in.ua

Грант для абітурієнтів Попельниківського ліцею (соціальна програма Scholarship)

    В цей тяжкий і нелегкий час для всіх українців, в умовах військового стану, багато сімей вже постраждало від рук ворога.В зв’язку з цим ми хочемо потурбуватися про наступне покоління нашої держави і надати можливість юним українцям отримати безкоштовне навчання.Давайте об єднаймося! Нехай кожен зробить свій вклад для побудови гідного майбутнього України.  

Запрошуємо абітурієнтів Попельниківського ліцею взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Адже майбутнє нашої країни не тільки в руках наших відважних військових, а й у ваших! Головний приз – гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. Наразі відкрито 10 номінацій: 

18 000 грн. –  https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ (запитання та роботи надсилати на пошту:  lily@scholarship.events)

23 000 грн. –  https://alterair.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту:  scholarship@alterair.ua

17 500 грн. –  https://www.lumident.kiev.ua/ua/sotsialnaja-programma-scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту:  scholarship@lumident.kiev.ua)

22 000 грн. –  https://greenforest.com.ua/scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту:  hello@greenforest.com.ua)

20 000 грн. –  https://renix.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту:  scholarship@renix.ua)

30 000 грн. –  https://biovit.ua/Scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту:  scholarship@biovit.ua)

27 000 грн. –  https://lukashuk.com.ua/ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту:  lukashuk.dc@gmail.com

25 000 грн. –  https://hotauto.parts/scholarship  (запитання та роботи надсилати на пошту:  hotautoparts.pro@gmail.com

30 000 грн. –  https://autoclav.com.ua/scholarship/ (заповнюйте форму зворотнього зв’язку)

 30 000 грн. –  https://olanko.com.ua/novyie-vozmozhnosti-s-soczialnyim-proektom-scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту:  olankodental@gmail.com)

Участь повністю безкоштовна. Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних. Розбудуймо Україну разом! Слава Україні!

З повагою Лілія Ярмоленко, куратор соціальних і благодійних проектів          

                                                                  Увага!!!

Реєстрація на пробне ЗНО-2022 триватиме упродовж 5-22 січня 2022 року на сайті ІФРЦОЯО. Вартість одного тестування складає 282 грн.

Тестування пройде 19 березня (українська мова) та 26 березня (всі інші предмети).

Мета пробного ЗНО – ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.


      

 


                      ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В VI МІЖНАРОДНОМУ МІЖДИСЦИПЛІНАРНОМУ КОНКУРСІ

                                       ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА МАНЯКА ТА ЛІДІЇ КОВАЛЕНКО

 

Організатори: Міністерство освіти і науки України, Інститут історії України НАН України, Український науково-дослідний та освітній центр дослідження Голодомору (HREC in Ukraine), Національна спілка краєзнавців України, Науково-освітній консорціум вивчення Голодомору при Канадському інституті українських студій університету Альберти.

Спеціальна тема Конкурсу 2021 року – «Регіональна/локальна історія в контексті осмислення епохи Голодомору – геноциду Українського народу»

88 років віддаляють нас від Голодомору – масштабної гуманітарної катастрофи початку 1930-х рр., жертвами якої стали мільйони людей. Небайдужість до минувшини «малої батьківщини», збереження родинної пам’яті, популяризація місцевих історичних знань – важливі компоненти формування ідентичності сучасних студій Голодомору й підтримки/зміцнення загальнонаціональної пам’яті про Голодомор – геноцид Українського народу.

У фокусі цьогорічного Конкурсу – комплексні дослідження передумов, перебігу та наслідків сталінської політики творення голоду крізь призму персонального/родинного досвіду, історії певних регіонів, місцевостей (області, райони, міста, села та ін.) як складових єдиного загальноукраїнського простору.

Організатори очікують від конкурсантів демонстрації ґрунтовних знань у царині краєзнавчого аспекту голодоморних студій та неформального підходу у пошуку відповідей на питання: як наші знання про історичне минуле можуть допомогти нам краще зрозуміти сьогодення, стати сильнішими й успішними у особистісній реалізації та досягненні єдності в подоланні суспільних викликів, зокрема – що саме кожен з нас і всі гуртом можемо зробити для посилення ролі місцевих спільнот у збереженні історичної пам’яті та захисті об’єктів культурної спадщини, пов’язаних з епохою Голодомору.

Номінації Конкурсу:

• Кращі дослідницькі та мистецькі роботи учнів закладів загальної середньої освіти, з підномінаціями: кращі роботи учнів 5-8 класів; кращі роботи учнів 9-11 класів.

• Кращі методичні розробки уроку/лекції та мистецькі роботи вчителів закладів загальної середньої освіти/викладачів закладів вищої освіти.

• Кращі наукові та мистецькі роботи студентів, аспірантів, науковців (віком до 35 років).

 

Нагороди переможцям:

• В кожній із номінацій/підномінацій – по шість переможців, із врученням відповідно дипломів 1-го, 2-го, 3-го ступенів та грошової винагороди відповідно 5 тис. грн., 3 тис. грн., 2 тис. грн. на подальше поглиблення й поширення результатів наукової і творчої діяльності в царині проблематики Голодомору.

• Додатково у кожній із номінацій/підномінацій 10 робіт, із врученням заохочувального диплому та грошової винагороди в розмірі 1000 грн. на подальше поглиблення й поширення результатів наукової і творчої діяльності в царині проблематики Голодомору.

• Переможці Конкурсу по усіх номінаціях/підномінаціях, які здобули 1-е, 2-е, 3-є місця, запрошуватимуться до столиці України м. Києва на урочисту церемонію нагородження (за наявності Міжнародного свідоцтва про вакцинацію або довідки про негативні результати ПЛР-тесту на COVID-19).

• Для всіх конкурсантів – електронні Дипломи учасників (за додатковим зверненням до Організаторів).

На Конкурс подаються лише оригінальні, раніше неопубліковані/неоприлюднені наукові та мистецькі роботи.

Терміни проведення Конкурсу:

• Наукові та мистецькі роботи приймаються на Конкурс до 14 листопада, підведення підсумків, нагородження переможців – останній тиждень листопада 2021 р.

Конкурсні роботи просимо надсилати:

• Поштою (виключно для творів образотворчого мистецтва): 02068, м. Київ, а/с 74, із позначенням «VI Міжнародний міждисциплінарний конкурс – 2021».

• Електронною поштою (відповідно до номінацій):

Кращі роботи учнів: konkurs.mk.2021school@gmail.com

Кращі роботи вчителів: konkurs.mk.2021teacher@gmail.com

Кращі роботи молодих науковців:

konkurs.mk.2021scholar@gmail.com

Детальніше про Умови Конкурсу:

На сайті Міністерства освіти і науки України: www.mon.gov.ua

• На сайті HREC in Ukraine: www.holodomor-hrec.com (розділ «Можливості»)

Є додаткові запитання? Звертайтеся!

Тел.: + 38 (097) 081 38 20

e-mail: hrecukraine@gmail.com