З 25 листопада по 10 грудня у нашому ліцеї проходила Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Головна мета даної акції привернути увагу до такого поширеного у світі явища як домашнє насильство. Жертвою домашнього насильства може стати будь-хто: дружина чи чоловік, неповнолітні діти, престарілі батьки чи родичі, немічні родичі чи інваліди, прийомні батьки. Оскільки ми працюємо з дітьми, то основним нашим завданням було донести, що найбільше багатство нашої держави – це діти, яких вона захищає, оберігає, піклується, щоб росли здоровими, щасливими, здатними цінувати своє життя, оточуючих, природу і всю планету Земля.

Протягом 16 днів у нашому закладі проходили спеціально організовані заходи, акції, заняття, тренінги, анкетування, перегляд фільмів, виставки малюнків, спортивні змагання тощо. А саме:

• година спілкування в 10 класі на тему «Гендерна рівність»
  • анкетування учнів 7-9 класів на тему «Домашнє насильство»
  • заняття у 8 класі на тему «Кібербулінг – агресія в мережі»
  • акція «Червону стрічку носять небайдужі» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом
  • перегляд фільму «Життя на продаж» з учнями 11 класу
  • акція «Ангел з одним крилом» до Всесвітнього дня інваліда
  • виставка малюнків учнів 1-4 класів на тему «Ми творимо добро»
  • спортивні змагання до Дня Збройних сил України
  • батьківський лекторій на сайті ліцею на теми «Основні потреби дитини» і «Чому нас дратують власні діти?»
  • тренінг з учнями 9 класу на тему «Скажемо насильству – ні!»
  • заняття з учнями 5 і 7 класів на тему «Права дитини – мої права!»