Нова українська школа…нові підходи, методи і засоби опанування знань, проте стара істина – «людина починається з добра». Саме тому, напередодні одного з найочікуваніших дитячих свят, Дня Святого Миколая, в нашому ліцеї було проведено Тиждень початкової освіти. В стилі НУШ кожен день проходив тематично, але під єдиним гаслом: «Свято наближається!!!».                   

В понеділок всі класні кабінети прикрасилися новорічними декораціями, а в ліцеї працювала пошта Святого Миколая. Діти з надіями й стараннями висловлювали найпотаємніші бажання. Так як Миколай приходить до чемних діток, у вівторок ліцей перетворився на «Школу добра». Кожен мав шанс зробити добру справу й зрозуміти, що за добро добром воздасться. Челендж добрих справ не лишив байдужими ні маленьких, ні великих.                                                                                          

В середу й четвер у ліцеї працювала святкова майстерня. Магічний запах імбирних пряників заполонив актову залу, а присмак незабутніх вражень та емоцій, подарованих майстер-класом професійного кондитера Кіф’як Олександри Василівни, надовго залишить відбиток в пам’яті школярів.  В добрій миколайській традиції ми вчилися не тільки приймати, а й дарувати подарунки. Виготовлені з любов’ю, вчительською та батьківською підтримкою дитячі поробки стали найкращими дарунками один одному.                                                                                                                              

Завершився Тиждень святковою виставою «Таємнича ніч Святого Миколая», яку підготували учні 4-го класу.                                                                                                                                 

Що ж: Миколай завітав, у дитячих серцях запалала іскорка добра, на обличчях засяяли щирі посмішки, очі початківців випромінювали радість, цікавість та допитливість. Як результат – навчально-виховна мета досягнена і свято вдалося!

Tags:

No responses yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *