Різдво – одне з найкрасивіших християнських свят. За багато століть сформувалося безліч традицій його святкування. Але в кожній країні є свої звичаї і традиції, що передають всю чарівність цього свята.

Різдво (Weihnachten) Німеччина, як і більшість інших країн, святкує 24 грудня, у Святу ніч. Сім’ї накривають столи в очікуванні Санти (“Weihnachtsmann”), який приносить подарунки цієї ночі. У цей день більшість сімей обмінюються подарунками – цей звичай називається “Bescherung”. За Святвечором йдуть ще два різдвяні дні – 25 і 26 грудня – офіційні вихідні дні, які проводяться з сім’єю та друзями.

Сьогодні у 10 класі була проведена година спілкування «Традиції святкування Різдва в Німеччині». Вивчаючи іноземну мову, діти повинні також знати традиції і звичаї країни. Учні дізналися багато нового та цікавого, навчилися робити Різдвяний віночок «Adventskranz», дізналися що таке „Advent» та навчилися співати Різдвяні німецькі пісні, мали змогу відкрити віконечко Різдвяного календаря і знайти там смачну шоколадку.