Незабаром День Святого Миколая. Це особливе свято для кожного українця. Це день, коли варто забути про всі невдачі й неприємності та згадати про те ,що дива трапляються всюди і постійно і добро завжди перемагає зло. Кожного року в грудневі дні в нашому ліцеї проводиться акція “Ангел з одним крилом”, де всі можуть проявити доброту і допомогти тим, хто цього потребує. Саме в цей час наші воїни стали для нас Ангелами Добра, Честі і Мужності. Тому цьогоріч даною акцією учні, їхні батьки та всі працівники школи вирішили підтримати наших Захисників і відправили їм на фронт до Дня Святого Миколая «Різдвяні посилки», наповнені не тільки необхідними речами, але й теплими словами листівок, різдвяним печивом, цілющими травами для чаю, смаколиками, запашними мандаринами і яблуками тощо.

Кажуть, що в ніч перед Миколаєм молитва має подвійну силу. Тож нехай дитячі молитви линуть в небо з одним проханням – про повернення додому наших воїнів живими і з перемогою! Дякуємо, наші дорогі воїни, за щит від ворогів і за надію на перемогу!!! Нехай береже Вас Бог!
Дирекція ліцею і учнівське самоврядування висловлює слова щирої вдячності учням, батькам, вчителям, працівникам ліцею за щиру допомогу і підтримку в організації даної акції.
Разом до ПЕРЕМОГИ!!!