ВЕЛИКЕ СПАСИБІ нашим ВОЇНАМ, нашим ЗСУ, за наш спокій, за можливість скуштувати Святої вечері та посвяткувати величне Різдво Христове, за те, що ми сьогодні мали можливість піти колядувати.
ХРИСТОС НАРОДИВСЯ! СЛАВІМО ЙОГО! Саме такими словами наповнені в ці дні вулиці села! Звуки колядок, прославляння Бога, прохання якнайшвидшої перемоги Україні щиро лунали в кожному обійсті Попельник!

7 січня традиційно колядувало «Церковне братство » села. А третього дня Різдвяних свят проходила «Благодійна коляда 2023» для підтримки ЗСУ. Всі учні, вчителі, працівники Попельниківського ліцею, працівники дитячого садка « Сонечко», жителі села радо долучилися до цьогорічної коляди, бо це ще одна можливість допомогти Захисникам не тільки молитвою, а й матеріально. Треба було бачити, як діти тішились результатами підрахунку зібраних коштів, відчуваючи свій вклад в наближення Перемоги! Щиро ДЯКУЄМО свідомим, маленьким українцям- нашим дорогим учням 1-11 класів і їх класним керівникам, вчителям, батькам, працівникам дитячого садочка! Ви – неймовірні❤️МОЛОДЦІ👏💙💛
Всі зібрані кошти будуть передані на потреби ЗСУ! Висловлюємо щирі слова вдячності вам, дорогі односельчани, за підтримку нашої ідеї. Дякуємо всім і кожному зокрема!!!
ДЯКУЄМО ВАМ!!!
Разом до ПЕРЕМОГИ!!!

Tags:

No responses yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *