8 березня 2022 року ворожий осколок від снаряду обірвав молоде життя нашого односельчанина, випускника нашого ліцею – відважного офіцера Науменка Івана Андрійовича.

У приміщенні нашого ліцею відбулося урочисте відкриття Меморіального куточка на честь нашого Захисника, який героїчно загинув на сході України, захищаючи рідну землю. На відкриття зібралися представники влади, церкви, родина загиблого, вчителі та учні ліцею, а також жителі громади.

Директор ліцею Ярослава Чурак та отець Ігнатій виступили зі словами співчуття та скорботи з приводу загибелі молодого воїна, вклонилися батькам і вчителям за виховання мужнього воїна та закликали присутніх завжди пам’ятати подвиг захисників України і поминати їх у молитвах.

Після зворушливих промов учасники заходу схилили голови перед світлою пам’яттю Героя та усіх, хто поклав своє життя за Україну, вшанувавши їх хвилиною мовчання та покладанням квітів до Меморіального куточка.

Після панахиди в актовому залі відбувся виступ-спомин, який організували Галина Захарія та учні 10 класу. Знову згадали шкільні роки Івана, його короткий, але такий насичений життєвий шлях. Знову сум, біль, сьози…

Після заходу присутні відвідали могилу Івана Науменка на сільському цвинтарі аби віддати шану та ще раз пом’янути загиблого воїна, який віддав своє життя за свободу та незалежність України. Вічна пам’ять Герою!

https://www.facebook.com/100031264056313/videos/791805485636933/

Tags:

No responses yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *