20 червня, на день Святої Трійці,  зі сльозами на очах та посмішками на обличчях, випускники Попельниківського ліцею попрощалися з рідною школою, усвідомлюючи, що щасливі та незабутні 11 років їхнього життя залишилися позаду. Попереду у вчорашніх школярів доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але шкільні спогади назавжди залишаться найсвітлішими.

І, мабуть, для кожного найяскравішою, найприємнішою згадкою буде випускний бал. У цей день немов завдяки чарам за одну ніч діти перетворились із звичайних школярів у шикарних леді та елегантних  джентльменів. Навіть природа поміняла свої плани і вирішила не псувати випускникам свята.

Ніжними переливами звучала для випускників мелодія шкільного прощального вальсу. Красуні-дівчата та змужнілі хлопці прощалися зі школою, з учителями, з однокласниками, зі своїм безтурботним дитинством. Нехай вони будуть щасливі – наші рідні випускники 2021 року! Успіхів їм у самостійному дорослому житті!

Випускники 2021 р.