Кожна дитина має рівні права на життя та освіту. Ми усвідомлюємо це. Тому у нашому ліцеї з повагою ставляться до тих дітей, хто трішки інакший, допомагають, підтримують, дружать з ними та люблять їх такими, якими вони є.

Благодійний фонд  «Допомога справою» сприяє заохоченню та розвитку творчих здібностей дітей з особливими освітніми потребами. Тому оголосив конкурс малюнка «Я дитина! Я малюю!» У цьому конкурсі взяла участь наша учениця 3 класу Колотило Марійка.

Дівчинка виконала малюнок «Бузок для мами», за що нагороджена дипломом за зайняте ІІІ місце та подарунком у вигляді оригінального сувеніру «Кращому художнику». Щиро вітаємо Марійку!

Мотивували до участі в конкурсі вчитель Рибак Л. Г. та асистент вчителя Маковійчук Я. М., які відзначені подяками.

Марійка дуже щаслива і рада нагороді. Дякуємо благодійній організації за можливість проявити себе і показати свою творчість світу.