Напередодні відзначення 30 – річчя Незалежності України, наші учні 9-10 класів на чолі зі своїми наставниками підкорили найвищу вершину нашої держави.

Цей неймовірний похід допоміг здійснити досвідчений інструктор Василь Олексійович Кобилюк, який завжди каже:”Хто підкорив Говерлу, той українець. “То значить, що ми справжні українці!!!” – пишаються наші ліцеїсти.

Наші учні і вчителі, переповнені гордістю, щастям і неймовірними емоціями зробили такий висновок: “Ви ніколи не зрозумієте людей, яких так манять гори, доки самі одного разу не наважитеся піти в гори. І тоді  відповідь дасть вам сама вершина. Коли стоятимете на ній – гордій і мовчазній, коли заспокоїться пульс, переведете подих, втамується дрижання в ногах і ви озирнетеся навкруги… Ось заради цієї величі, краси, хвилі внутрішніх особистих емоцій, яка накриває з головою, люди ідуть в гори.”

А ще похід у гори дуже згуртовує колектив. Виникає єднання і відчуття “Разом ми – сила”.