21 жовтня учні 5 класу Попельниківського ліцею здійснили екскурсію у Парк історії Землі Underhill, що в селі Підгір’я на Богородчанщині, де відтворили понад десяток прадавніх тварин, що жили мільйони років тому і на землях сучасного Прикарпаття. Всі скульптури доісторичних звірів у Парку  відтворені у натуральну величину та із натуральною зовнішністю. Кожен звір має ім’я і власну історію. Їх можна дізнатися з табличок біля фігур. Але ще більше ми дізналися під час екскурсії, яку для нас провів дотепний і цікавий гід Ніко.

Ще ми побували в порталі майбутнього, де побачили сучасних роботів, проходили лазеринг і грали в ігри.

Не менш цікавими були локації із живими тваринами. Ми побачили сім’ю страусів і малих страусенят. А також відвідали вольєр з левами і тиграми.

Також нашим діткам було весело гратись на дитячому та спортивному майданчиках.

Нам дуже сподобалось як у Парку поєднали історію з наукою та приправили розвагами. У дітей і дорослих багато вражень! Дякуємо за відпочинок з користю!

Далі ми відправились у саме серце Івано-Франківська, прогулялись по головній вулиці, погодували ручних голубів, відвідали «Майстерню мармеладу» та посмакували смачною піцою. День був насичений позитивними емоціями, приємними враженнями та новими відкриттями.

P.S. Велике дякую вчителям і учням Новоселицької гімназії, які склали нам приємну компанію.