Чурак Ярослава Романівна – найкраща директорка найкращого ліцею

ШАНОВНА ЯРОСЛАВО РОМАНІВНО! Ви високопрофесійний керівник, якому притаманні дуже цінні якості, а саме: щирість, розсудливість, поміркованість, стриманість, почуття нового, наполегливість у досягненні поставленої мети…Ваш талант організатора, менеджера і мудрого порадника викликають повагу.
Ви Директор з “великої літери”! Бажаємо Вам якомога довше залишатись такою, якою ми Вас знаємо і цінуємо: керівником, який випереджає час, прекрасним адміністратором, що пам’ятає про все, хоча це і завдає чимало клопоту, різносторонньою особистістю, яка вміє і керувати школою, і співчувати, і допомагати – одним словом, людиною, в чиєму серці знаходиться місце і для родини, і для роботи, і для друзів.

За роки спільної роботи ми пізнали Вас як КЕРІВНИКА – вправного і компетентного, який завжди зважено приймає важливі рішення, не забуваючи при цьому про працівників. Ваш професіоналізм, багаторічна послідовна та наполеглива праця внесли вагомий вклад у розвиток школи, зробили її такою, якою ми бачимо її зараз, комфортною та затишною.

Дорога наша, Ярославо Романівно! Прийміть наші щирі привітання з таким прекрасним ювілеєм – 10-річчям роботи на посаді директора школи. Зичимо Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Бажаємо, щоб підгрунттям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров’я. Нехай людська шана та повага будуть подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.
Бажаємо успіхів та результатів у роботі, удачі, фінансового благополуччя, необмежених можливостей, здоров’я та сімейного щастя! Нехай Ваша робота доставляє тільки приємні клопоти і задоволення, нехай життя Вам дарує масу можливостей і щасливих днів!

Tags:

No responses yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *