Вже стало доброю традицією у нашому ліцеї відзначати Міжнародний день толерантності. Толерантність – це мистецтво жити у світі несхожих людей та ідей. Усі люди різняться між собою, але це не означає, що хтось є кращим за інших. Кожна і кожен з нас – особливі, і варто завжди поважати як свою, так і чужу унікальність. Щоб донести цю істину, 16 листопада у нашому ліцеї було організовано багато цікавих заходів. Учасники учнівського самоврядування провели у 7-11 класах інформаційні хвилинки і ще раз нагадали всім про толерантність, повагу до людської гідності та неповторності. Діти 1- 4 класів пограли у гру «5 унікальних відмінностей». Учні 5-6 класів доєдналися до фотоакції «Подаруй усмішку світові». День був насичений позитивними емоціями і активностями.

Головним месенжем цього дня був вислів “Світ без меж”. Якщо ми впустимо у наше життя різноманіття, то наш світ справді стане без меж і наші можливості у ньому стануть безмежними.