Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя. З 14 по 18 листопада в ліцеї пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху на тему «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану», метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті. У рамках Тижня були проведені різноманітні тематичні заходи:- бесіда з елементами гри «Правила дорожнього руху знай – життя та здоров’я зберігай!»- вікторина «Я – учасник дорожнього руху» – гра «Дорожні знаки-наші друзі» – класні години « Увага на дорозі – життя у безпеці» Метою проведених заходів є розширення знань дітей про безпечну поведінку на дорогах, розвиток вмінь і навичок свідомо дотримуватися Правил дорожнього руху, виховання поваги до встановлених правил і бажання їх знати та виконувати. Проведені заходи були цікавими, змістовними і сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань про безпеку поведінки на дорозі.