У рамках тижня початкової освіти з учнями 2-го класу нашого ліцею було проведено годину спілкування ” Даруймо доброту !” Маленькі нушівці прагнули розказати про свої добрі справи, які вони робили і роблять. Діти зрозуміли, що доброта – це якість людини, без якої людина не може називатися людиною.

У час коли у нашій країні війна, без цієї якості ми б не могли боротися з ворогом. Ми повинні допомагати один одному і підтримувати тих, хто потрапив у біду. Людська доброта, милосердя, вміння радіти і переживати за інших людей створюють основу людського щастя. Наші маленькі дітки захотіли безмежно подякувати і передати нашим захисникам вітання у вигляді “сердечка-тістечка доброти” та власних малюнків з побажаннями якнайшвидшої перемоги. Саме єднання та добрі справи кожного з нас ведуть країну до перемоги! ЛЮДИ, ІДІТЬ ДОРОГОЮ ДОБРА!