2 грудня минає 300 років від дня народження видатного українського філософа, поета, просвітителя Григорія Савича Сковороди. Підсумком життя мудреця були слова: “Світ ловив мене, та не спіймав”. Саме таке завдання мали перед собою учні 10 – 11 класів – ” спіймати Сковороду”. Ліцеїстам була запропонована цікава гра, в ході якої учні збирали бали, щоб наприкінці гри дізнатися, чи вдалося здійснити неможливе… або принаймні наблизитися до цього. А саме – “спіймати філософа”. Розв’язуючи цікаві головоломки, пов’язані з життям і творчістю видатного поета, учні зробили спробу осмислити феномен Григорія Сковороди.

Також у нашій бібліотеці була організована виставка книг цього письменника, де учні ще раз могли пригадати його життя , творчість, філософські ідеї.