Науково-методична проблема ліцею:

“Інтеграція й компетентнісний підхід в навчально-виховному процесі школи як засіб розвитку творчих здібностей вчителя і учня”.


У нашому ліцеї працює 28 педагогічних працівників, які характеризуються високою здатністю до навчання і професійною мобільністю.

 Цілеспрямоване професійне зростання  та самовдосконалення педагогічних кадрів – одне з головних завдань розвитку освітньої системи закладу.

Доказом плідної роботи педагогів ліцею є їхні власні методичні розробки та науково-методичні посібники:

ü вчитель образотворчого мистецтва Карп’юк В.Р.: «Об’ємна папероплас-тика як засіб формування предметних компетентностей учнів» – науково-методичний посібник, схвалений Міністерством освіти і науки України (АТМ при ОІППО, в 2018-2019 н.р.)

ü вчитель основ здоров’я Федюк Н.Р.: «Інноваційна діяльність учителя основ здоров’я» – науково-методичний посібник, схвалено Міністерством освіти і науки України (АТМ при ОІППО, 2019-2020 н.р.) 

ü вчитель природознавства Романик Г.Я.: співавтор посібника «Збірник завдань з природознавства» (для поточного та тематичного контролю знань для здобувачів освіти 5 клас). Працювала в АТМ при ОІППО 2019-2020 н.р

ü вчитель біології Сеник С.В. «Розвиток критичного і креативного мислення учнів на уроках біології у 8 класі» – власна методична розробка, яка пройшла апробацію і схвалена науково-методичною радою ОІППО (2019-2020 н.р).

ü вчитель математики Романик О.І.: «Реалізація міжпредметних зв’язків у процесі вивчення математики» – власна методична розробка, яка схвалена науково-методичною радою ОІППО у 2020-2021 н.р.

ü вчитель математики Захарія Г.Д.: «Використання онлайн – платформи Learning Apps для змішаного та дистанційного навчання на уроках математики» – власна методична розробка, схвалена науково-методичною радою ОІППО у 2020-2021 н.р.

   Вчителі ліцею працювали у творчих групах на базі районного методичного кабінету:

ü Карп’юк В. Р. – очолював творчу групу вчителів образотворчого мистецтва «Використання паперопластики на уроках обазотворчого мистецтва».

ü Захарія Г.Д. працювала у творчій групі вчителів математики та інформатики «Підготовка до ЗНО учнів старшої школи».

Важливим фактором підвищення професійної майстерності є участь педагогів у професійному конкурсі «Учитель року». 

–        Карп’юк В. Р. – вчитель образотворчого мистецтва (2016 рік);

–        Романик Г. Я. – вчитель географії (2019 рік);

–        Захарія Г.Д. – вчитель математики ( 2018 рік).

Шкільні методоб’єднання


Методоб’єднання вчителів початкових класів

Методоб’єднання вчителів природничо-математичного циклу

Методоб’єднання вчителів суспільно-гуманітарного  циклу

Методоб’єднання класних керівників, вчителів трудового навчання та художньо-естетичного циклу